Polish Deutsh Contact

Alga z Sopotu

Andaluz de Munich

Ars Antiqua - Bierzwnik

Bachleda-Curus Alicja

Bednarz Lidia Kolonia

Bee Pszczola Joanna Bruksela

Bem Paulina Berlina

Betanska Ola Warszawa

Bochat Weronika Warszawa

Bussel Klara Erding

Caro Dance Siedlce

D Roaga - Buam bawarski zespol folklorystyczny

Drozdzyk Klaudia

Dzieci-Plocka

Estrada i Psota Zabrze

Florek Marta

Formacja Slonce z Barlinka

Funky Dancers Taufkirchen

Funky Minis Taufkirchen

Gosc z programu Ala i As. TV Polonia

Grupa Toxic z Monachium

Grupa teatralna Bez Paniki z Berlina

Grupa wokalna Chochliki TVP 1 Warszawa

Grupa wokalna Rytmos Slubice

Gryc Adam z Norymbergii Ars Antiqua Bierzwink

Hand to Hand Warszawa

Idol Radom

Jan Niedringhaus z Erdingu

Kaczmarska Patrycja Warszawa

Karolina Sawka ze Szczecina

Kopczyk Julia Zlotow

Kwartet skrzypcowy z Erdingu

Kwiaty Polskie Szwecja

Lucedarska Olivia Radom

Male Slowianki Krakow

Malec Monika z Wroclawia

Melanii Kopp Monachium

Miedzynarodowa Szkola Baletowa Z Bonn

Mini Pech Opole

Monika Malec

Morning Renata Berlin

Natalia Gadzina i Monika Swiechowicz z Hanoweru

Nowak Bartek z Wurzburga

Ola Liske z Leszna

Oliver Szykulski z Wurzburga

Olivia Dance Studio Radom

Piatkowska Kamila Tarnobrzeg

Plewinski Sebastian Legnica

Polonia Monachium - grupa dziecieca

Polonia Monachium Grupa dziecieca

Polonia Monachium Grupa mlodziezowa

Polonia Monachium.Grupa mlodziezowa

Polonia-Monachium

Reliese Siedlce

Rojek Vanessa z Aachen

Rosyjski zespol taneczny z Kaufbeuren

Rynkiewicz Karolina Litwa

Saszenko Ewelina Litwa

Serduszka ze Swidnicy

Spinki2 z Rumii

Studio Sukces z Mragowa i Ketrzyna

Studio Tanca Amersee

Szkola Baletowa Korina Sohn z Monachium

Szkola baletowa Korinna Sohn Monachium

Szuroki Berlin

Wachnik Kasia

Wczasek Agnieszka

Wolf Lilianne Osnabruck

ZPiT Lasowiacy Stalowa Wola

ZPiT Pruszkowiacy

ZPiT Ziemi Zywieckiej

Zawadzki Szymon Monachium

Zborowski Kasper Warszawa

Zespol Gajda z Monachium

Zespol Gaweda Warszawa

Zespol Orleta z Londynu

Zespol Perelka z Duisburga

Zespol Polonez Wegry

Zespol Salake z Gliwic

Zespol Sloneczni Katowice

Zespol Szuroki z Berlina

Zespol Tyszanie

Zespol Varsovia

Zespol bawarski Isargau

Zespol folklorystyczny z Hinterskirchen

Zespol muzyki sredniowiecznej Euterpe z Gdyni

Zespol tanca irlandzkiego Emerald Dancers

Zespol taneczny Mak